ŞAMPİYON KOKOREÇ

ŞAMPİYON KOKOREÇ 1962 yılında Galip ve Necati Tokgöz kardeşler tarafından Beyoğlu Balıkpazarında küçük bir işletme olarak faaliyete başlamıştır. Zamanla bu küçük işletme herhangi bir tanıtım ve reklam yapmamasına rağmen dilden dile bir şehir efsanesi olarak önce İstanbul sonra tüm Türkiye de kokoreç denilince akla gelen ilk isim olayı başarmıştır.

ŞAMPİYON KOKOREÇ, markalaşma yolunda ilk adımını 1994 yılında ismini tescil ettirerek atmıştır. 1995 yılından itibaren ŞAMPİYON KOKOREÇ, lezzetlerini tüm İstanbullulara sunmak adına aile kendi işletmelerini açarak şubeleşmeye başlamıştır. Yoğun bayilik taleplerinden sonra 2000 yılından itibaren franchisingler verilerek şubeleşmeye ve markalaşmaya devam edilmiştir.Bu arada firmamız gerekli alt yapıları oluşturup tüm şubelerimize aynı kalitede ve standartta ürün tedarik etme adına tesisleşme yoluna gitmiştir.Tüm üretim ve lojistik departmanlarını Avrupa standartlarına uygun hale getirmiştir.Şuanda tüm Türkiye ye üretimden müşterilerimizin masasına gelene kadar bütün ürünlerimiz soğuk zincir ile hijyen ve gıda güvenliğine uygun bir şekilde sevk edilmektedir.

ŞAMPİYON KOKOREÇ ailesine katılmak isteyen bayi adaylarımızın özgeçmişleri ayrıntılı olarak incelenmekte olup markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ve işletme kabiliyetine sahip kişilere bayilik verilmektedir. Bayilik şartlarını belirlerken bayiimizin kazancı ön planda tutulup yatırım projesi de bu ilke kapsamında gerçekleştirilmektedir.

%100 YERLİ SERMAYE

ŞAMPİYON KOKOREÇ Ailesi olarak, tüm kokoreç severlere bu şampiyon lezzeti ulaştırmak için, bayi ağımızı sürekli olarak genişleterek, teknolojik altyapıyı en optimize şekilde kullanarak, kalite standartlarımızdan ödün verdemen ve hijyen kurallarını eksiksiz benimseyerek var gücümüzle çalışıyoruz. Bu lezzeti Şampiyon kalitesiyle tatmak isterseniz, sizleri lezzet noktalarımıza bekliyoruz.